Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-9%

PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml

Regular Price 390,00 Kč Special Price 355,00 Kč

Pro masáž pojivové tkáně a svalů
Obsahuje čistý výtažek ze slávky zelenoústé s glykosaminoglykany (GAG) vysoké kvality, chondroitin, výtažek z kajenské papriky a vzácné esenciální oleje. Vyvolává intenzivní, dlouhotrvající a příjemný hřejivý pocit, který zvyšuje prokrvení kůže. Gel má příjemnou vůni, není mazlavý a vstřebává se okamžitě.

Použití
Pro masáž pojivové tkáně a svalů. Vmasírujte až do vstřebání několikrát denně nebo podle potřeby do vhodných oblastí, například do oblasti krku, ramen, zad, loktů, paží, kolen, nohou a chodidel.

Hřejivý efekt

PERNATON® Gel Forte pro unikátní hřejivý efekt před zahájením sportování nebo pohybové aktivity. Poskytuje úlevu od bolesti a navodí příjemný pocit relaxace a uvolnění.

 • Pomáhá udržovat pohyblivost kloubů v pokročilém věku a při sportování
 • Vhodný při vystavení silnému mechanickému namáhání v důsledku nadváhy nebo těžké práce
 • Při podráždění a bolesti kloubů a šlach
Dostupnost: Skladem
SKU
PR2
 

Popis produktu

Obsahuje přírodní Perna extrakt z novozélandskej mušle Slávka zelenoústá (Perna canaliculus). Je základem řady produktů PERNATON® pro podporu funkčnosti kloubů, vazů a šlach.

Díky vysokému obsahu glykosaminoglykanů (GAG) důležitých pro chrupavku, dodává tělu základní živiny, které zásadně podporují činnost kloubů. Dále obsahuje funkční glykogenový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, 11 různých minerálů a 18 životně důležitých aminokyselin. Přidaný výtažek z kajenského pepře zvyšuje průtok krve, prohřeje pokožku, sval a šlachy. Chondroitin vyživuje chrupavku a éterické oleje podporují prokrvení.

 • Vstřebává se okamžitě
 • Má příjemnou vůni
 • Hřejivý efekt

Nejlepších výsledků se dosáhne kombinací užívání kapslí PERNATON® Classic s Vitamínem C 90 ks a vnější aplikace gelu

Nejlepších výsledků se dosáhne kombinací užívání kapslí PERNATON® a vnější aplikací gelu

 1. PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C
  PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C
  690,00 Kč
 2. PERNATON® Gel na klouby chladivý 125 ml PERNATON® Gel na klouby chladivý 125 ml
  PERNATON® Gel na klouby chladivý 125 ml
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 355,00 Kč

Co je Perna canaliculus?


Mušle Slávka zelenoústá (Perna canaliculus) se pěstuje na izolovaném poloostrově Nového Zélandu na tvz. "farmách s otevřenou oceánskou vodou". Výtažek se získává speciálním výrobním postupem a následně se suší mrazem, čímž se zaručí jeho nejvyšší možná kvalita.

Mušle se sklízejí v období nejvyšší biologické aktivity.

 • Výtažek se získává speciálním výrobním postupem bez použití rozpouštědel a aditiv dvěma extrakčními fázemi pro separaci aktivních složek
 • Následně se suší mrazem – lyofilizace, tím se zachovává původní biologická aktivita a tím i původní terapeutické vlastnosti mušlí
 • Jsou geneticky testovány, proto se do perna extraktu dostanou jen nejvýkonnější mušle Slávky zelenoústé

Co je Perna extrakt (GLME)?


Vědecky a klinicky zkoumaná látka – vysoce kvalitními dvojitě zaslepenými, placebem kontrolovanými, randomizovanými studiemi publikovanými v kvalitních, renomovaných časopisech.

Díky Perna extraktu pomáhá PERNATON® již 20 let podporovat mobilitu kloubů, vazů a šlach. Tato přirozeně se vyskytující látka, je bohatá na základní živiny a obsahuje životně důležité stavební složky pro chrupavku a kloubní tkáň. Zdravé chrupavky jsou klíčem k udržení pohyblivosti kloubů.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

PERNATON® Gel s hřejivým efektem se doporučuje při vážnějších problémech kombinovat s PERNATON® kapslemi.

PERNATON® Gel FORTE pro masáž kloubů/ hřejivý efekt
Obsahuje čistý výtažek ze slávky zelenoústé s glykosaminoglykany (GAG) vysoké kvality – přirozeně se vyskytujícími glukosaminy, chondroitin, výtažek z kajenské papriky a vzácné esenciální oleje. Směs je určena k podpoře masáže kloubů. Vyvolává intenzivní, dlouhotrvající a příjemný hřejivý pocit, který zvyšuje prokrvení kůže. Gel má příjemnou vůni a vstřebává se okamžitě.

Použití: Pro masáž pojivové tkáně a svalů. Vmasírujte až do vstřebání několikrát denně nebo podle potřeby do vhodných oblastí, například do oblasti krku, ramen, zad, loktů, paží, kolen, nohou a chodidel. Jen k zevnímu použití.

Následující produkty by vás mohli zajímat!