Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.

PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C

690,00 Kč

Složení: výtažek ze slávky zelenoústé (74%) (měkkýši), želatina (obal kapsle), kyselina L-askorbová, protispékavá látka: oxid křemičitý, magnesium stearát.

Vyrobeno bez umělých konzervantů, barviv nebo příchutí. Bez přidaného cukru a produktů vyrobených z kvasnic, pšenice, lepku, kukuřice, škrobu, sóji nebo mléka.

Návod k použití: Užívejte 3 kapsle denně během prvních 3 měsíců. Pokud je to nutné, dávka může být zvýšena na 6 kapslí denně. Po 3 měsících: 2 kapsle denně. Kapsle užívejte s jídlem.

Kapsle 90 ks

KLOUBY | ŠLACHY | CHRUPAVKY

Řada produktů PERNATON® obsahuje jedinečný extrakt získaný z novozélandské mušle Slávky zelenoústé (Perna canaliculus). Obsahuje unikátní výživné a regenerativní látky potřebné pro zdraví pohybového aparátu.

Dostupnost: Skladem
SKU
PR3
 

Perna extrakt

 • Zmírňuje zánět a následně i bolest
 • Zvyšuje pohyblivost kloubů (protizánětlivým účinkem)
 • Zastavuje rozpad kloubních tkání (inhibiční aktivita MMP – metaloproteinázy)
 • Chrání před kloubní degradací (zejména chrupavky)

PERNATON® je přírodní, čistý produkt – bez chemických látek, bez nežádoucích účinků, žádná toxicita či teratogenita, šetrný vůči GITu. Je vhodný pro dlouhodobé užívání bez přerušení.

Pomáhá při osteoartritide, reumatické artritide, artroze.

Perna extrakt má vysoký obsah glykosaminoglykanů (GAG), které jsou základem pro chrupavku a kloubní tkáň. Dále obsahuje funkční glykogenový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, 11 různých minerálů a 18 důležitých aminokyselin. Přidaný vitamín C přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek.

Nejlepších výsledků se dosáhne kombinací užívání kapslí PERNATON® a vnější aplikací gelu

 1. PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml
  PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 340,00 Kč
 2. PERNATON® Gel FORTE na klouby chladivý 125 ml PERNATON® Gel FORTE na klouby chladivý 125 ml
  PERNATON® Gel FORTE na klouby chladivý 125 ml
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 340,00 Kč

Co je Perna canaliculus?


Mušle Slávka zelenoústá (Perna canaliculus) se pěstuje na izolovaném poloostrově Nového Zélandu na tvz. "farmách s otevřenou oceánskou vodou". Výtažek se získává speciálním výrobním postupem a následně se suší mrazem, čímž se zaručí jeho nejvyšší možná kvalita.

Mušle se sklízejí v období nejvyšší biologické aktivity.

 • Výtažek se získává speciálním výrobním postupem bez použití rozpouštědel a aditiv dvěma extrakčními fázemi pro separaci aktivních složek
 • Následně se suší mrazem – lyofilizace, tím se zachovává původní biologická aktivita a tím i původní terapeutické vlastnosti mušlí
 • Jsou geneticky testovány, proto se do perna extraktu dostanou jen nejvýkonnější mušle Slávky zelenoústé

Co je Perna extrakt (GLME)?


Vědecky a klinicky zkoumaná látka – vysoce kvalitními dvojitě zaslepenými, placebem kontrolovanými, randomizovanými studiemi publikovanými v kvalitních, renomovaných časopisech.

Díky Perna extraktu pomáhá PERNATON® již 20 let podporovat mobilitu kloubů, vazů a šlach. Tato přirozeně se vyskytující látka, je bohatá na základní živiny a obsahuje životně důležité stavební složky pro chrupavku a kloubní tkáň. Zdravé chrupavky jsou klíčem k udržení pohyblivosti kloubů.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

Návod na použitie: Užívajte 3 kapsuly denne počas prvých 3 mesiacov. Ak je to nevyhnutné, dávka môže byť zvýšená na 6 kapsúl denne. Po 3 mesiacoch: 2 kapsuly denne. Kapsuly užívajte s jedlom.

KLOUBY | ŠLACHY | CHRUPAVKY

Řešení pro klouby

Zmírňuje zánět a následně i bolest, zvyšuje pohyblivost kloubů (protizánětlivým účinkům), zastavuje rozpad kloubních tkání, chrání chrupavku před degradací.

 • Osteoartritida
 • Komplex až 8 účinných složek
 • Revmatická artritida
 • Artróza

PERNATON díky extraktu z mušlí přirozeně podporuje zdraví kloubů. I dlouhodobé užívání je naprosto bezpečné. Nejsou nutné přestávky jako u jiných preparátů. Nezatěžuje organismus a nemá nežádoucí účinky.

Kĺby schéma

Perna canaliculus

Co je Slávka zelenoústá

Je mušle, která se pěstuje ve státem kontrolovaných oblastech na jihu Tichého oceánu v okolí Nového Zélandu.

Výtažek se získává speciálním výrobním postupem bez použití rozpouštědel a následně se suší mrazem, čímž je zachována původní biologická aktivita a nejvyšší možná kvalita.

Mušle se sklízejí v období nejvyšší biologické aktivity.

Co je Slávka zelenoústa
Následující produkty by vás mohli zajímat!