Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-17%

DELTA DIRECT Mg + B6

Regular Price 290,00 Kč Special Price 240,00 Kč

Složení: Voda, Hořčík Mg (chlorid hořečnatý, 175 mg/ml), Vitamin B6 (pyridoxínhydrochlorid, 3 mg/ml).

Doporučená denní dávka: Děti od 3 let 1 až 2 stříknutí denně. Dospělí 3x denně 2-4 stříknutí.

Návod k použití: Aplikujte na pulsní místo (například na zápěstí), nebo přímo na pokožku svalů. Před použitím dózu jemně protřepejte. Balení obsahuje minimálně 800 stříknutí a 66 denních dávek.

100 ml sprej na pokožku

REVOLUČNÍ FORMA UŽÍVÁNÍ VITAMINŮ A MINERÁLŮ

UŽ ŽÁDNÉ TABLETY A KAPSULY!

Tekutá forma ve spreji. Inovativní NANO technologie umožňuje podávání Hořčíku a Vitaminu B6 přes pokožku jen pouhým nasprejováním například na pokožku předloktí, zápěstí nebo na kterékoli místo na nohou. Obchází se tím gastrointestinální trakt, čímž se dosahuje vyšší vstřebatelnosti aplikovaných látek do organismu a tím i jejich vysoké účinnosti.

Dostupnost: Skladem
SKU
NA1
 

Stop křečím | SNN - Syndrom Neklidných Nohou

Pravidelné používání DELTA DIRECT Mg + B6 pomáhá předcházet křečím lidem, kteří často sportují, ale i lidem, kteří mají nedostatek pohybu a při minimálním zatížení mívají opakované a časté křeče.

Pro lidi se syndromem neklidných nohou, kteří pociťují tendenci k nutkavému pohybu končetin, zejména při neaktivitě (při sezení nebo ležení) je DELTA DIRECT Mg+B6 vynikajícím řešením. Hořčík ve sprejové formě při aplikaci přímo na pokožku se rychle vstřebává, čímž se téměř okamžitě dostanou nohy do klidu.

Mohlo by vás zajímat

 1. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč
 2. DELTA DIRECT Melatonin pomeranč DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  Regular Price 420,00 Kč Special Price 390,00 Kč

Obsahuje Hořčík a Vitamin B6


Hořčík (Mg) přispívá ke správnému fungování nervového systému a svalů, ke snížení vyčerpání a únavy, ke správné funkci psychiky a k udržení zdravých kostí a zubů.

Vitamin B6 (pyridoxín) přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému, k normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu.

Výhody


 • Jednoduchá aplikace

 • Inovativní koncept dodávání vitamínů a minerálů do organismu

 • Téměř 100% vstřebatelnost

 • Až 66 denních dávek

Proč zvolit DELTA DIRECT Mg+B6 ve spreji?

Při užívání vitamínů a minerálů ve formě tablet, šumivých tablet a kapslí je vstřebatelnost přípravků velmi nízká a je závislá na stavu tenkého střeva. DELTA DIRECT Mg+B6 sprej dodává do těla účinné látky prostřednictvím NANO technologie. Sprej se aplikuje stříknutím na pokožku, čímž se Hořčík a Vitamin B6 dostávají do těla téměř okamžitě. Tím se obchází gastrointestinální trakt. Účinné látky se vzhledem k nízké molekulové hmotnosti dostávají snadno po aplikování na pokožku do prostor mezi buňkami a pronikají do krevního oběhu a celého organismu. Vstřebatelnost vitamínů a minerálů při NANO technologii se blíží až ke 100%.

Co je Nanotechnologie?

V DELTA DIRECT NANO sprejích je tento typ nejmodernější technologie využit pro lepší dodání látek do organismu a to přes pokožku, čímž dosahujeme nesrovnatelně vyšší vstřebatelnosti oproti běžným perorálním formám, jako jsou tablety, tobolky, sirupy a jiné. NANO technologie je moderní způsob zpracování surovin a účinných látek, založený na speciálním procesu filtrace, kterým se vyselektují částice ve velikosti nanometrů. Jejich výhodou je, že velmi dobře pronikají do určených struktur a tkání.

Následující produkty by vás mohli zajímat!