Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály


Nejmodernejší formy.

Vitamíny a minerály jsou mikroživiny nacházející se v potravinách, které vyživují naše tělo s jsou nezbytné pro naše celkové zdraví. Patří sem hlavně vitamíny A, B, C, D, E, K a minerály Ca, Mg, Zn, Fe, Se, potřebné pro zajištění správného fungování metabolických pochodů a vedení nervových vzruchů.

Zobraziť viac

Naopak makroživiny jako bílkoviny, sacharidy a tuky jsou důležité pro zajištění nezbytných životních funkcí a energie. Rovnováha makro a mikro živin je hlavním pilířem zdraví.

Nejlepším způsobem, jak naše tělo udržet zdravé je každodenní správný výběr potravin, které vitamíny a minerály obsahují v dostatečném množství. Pokud nedokážete získat všechny živiny, které potřebujete jen z potravy, můžete je doplňovat vhodnými doplňky výživy.

Vitamíny a minerály z řady DELTA DIRECT se používají přímo na pokožku. Unikátní forma aplikace je jednoduchá a pohodlná. Není třeba mít u sebe vodu na zapití, jelikož transdermální aplikace je jen několik střiků na pokožku, nejvhodnější na místech kde jsou cévy dobře viditelné – například na zápěstí. DELTA DIRECT Mg+B6 je vhodné aplikovat i přímo na svaly nejčastěji na nohou a to nejen při křečích, ale také jako prevence proti vzniku křečí (náhlé kontrakci svalů) a také při SNN (syndromu neklidných nohou), nebo tetanii.

Vitamíny a minerály DELTA DIRECT jsou vhodné i pro děti, které odmítají různé formy medikamentů, ale i lidi, kteří mají problém s podáváním tablet, nebo kapslí per os (ústy).

Vstřebatelnost účinných látek je velmi vysoká! Účinné látky se vzhledem k nízké molekulové hmotnosti dostávají snadno po aplikování na pokožku do prostor mezi buňkami a pronikají do krevního oběhu a celého organismu. Tím dosahujeme nesrovnatelně vyšší vstřebatelnosti oproti běžným perorálním formám, jako jsou tablety, tobolky, sirupy a jiné.

Loading...
Navigace
Filter
Nastavit sestupně

3 položek

na stránce
 1. -8%

  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn

  Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč
 2. -8%

  DELTA DIRECT Vitamín C + Acerola

  Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč
 3. -17%

  DELTA DIRECT Mg + B6

  Regular Price 290,00 Kč Special Price 240,00 Kč
Filter
Nastavit sestupně

3 položek

na stránce