Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
Pre zdravý pohyb

O společnosti


Na budoucnosti nám záleží

DELTA je myšlenka

Uvědomujeme si, že ke zdraví je třeba přistupovat zodpovědně. Naší prioritou je přinášet kvalitní produkty a zpřístupnit lidem nová, bezpečná a účinná řešení zdravotních problémů a tím pomáhat ke zlepšení kvality života člověka.

DELTA funguje

Pečlivě vybíráme produkty, které přinášíme na trh. DELTA produkty jsou vyráběny podle nejnovějších poznatků přírodní medicíny a farmacie, mají vysokou účinnost a nejvyšší kvalitu v daném segmentu.

Serióznost

Přinášíme Vám pouze produkty, u kterých je původ, kvalita, bezpečnost a účinnost známa a potvrzena klinickými studiemi nebo zkušenostmi. Filozofií společnosti je přinášet produkty významně podporující zdraví člověka.

Výzkum

Výzkum

Spolupracujeme se špičkovými vědci a laboratořemi ve více zemích světa. Nejnovější poznatky z medicíny a přírodní farmacie jsou aplikovány při vývoji finálních produktů, které na trh uvádíme. Naše portfolio neustále inovujeme.

O společnosti


DELTA MEDICAL je inovativní společnost, působící na trhu s farmaceutiky, jejímž cílem je systematicky přispívat k vytváření zdravější budoucnosti populace cestou využití přírodních látek, které jsou nám od nepaměti k dispozici.

Vytvořili jsme respektovanou společnost se silným odborným a lidským potenciálem, která je alternativou vůči společnostem vyrábějícím výlučně syntetické produkty.

Filozofií společnosti DELTA MEDICAL je přinášet produkty významně podporující zdraví člověka s důrazem na jejich vysokou kvalitu a čistotu, které napomáhají k neustálému zlepšování kvality života člověka.

O spoločnosti
Názory zákazníkov

Snažím sa žiť zdravo a vyznávam zdravý životný štýl. Občas aj ja siahnem po kvalitných výživových doplnkoch, ktorými sa snažím svoje zdravie rozumne upevňovať. V zimnom období je to napríklad DELTA COLOSTRUM® pre podporu imunity.

Pravidelne užívam LA FEMME KOLAGÉN, ktorého účinok cítim hlavne na kvalite svojich vlasov. Obsahuje až 8 aktívnych zložiek a obľúbila som si aj jeho skvelú chuť.

Barbora Hanová
Miss Universe Slovensko 2018

Názory zákazníků

Není kolostrum jako kolostrum...

DELTA COLOSTRUM užívám téměř po celý rok, ale zejména v obdobích kdy je můj imunitní systém nucen pracovat na plné obrátky. Pomáhá mi zvládnout i opravdu náročná období. Postřehla jsem, že se mi dokonce zlepšila kvalita vlasů a pleti a drobné vrásky jsou už minulostí.

Stanka Pavolová televizní moderátorka
Názory zákazníků