Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.

KING LION flex COLLAGEN zelené jablko

850,00 Kč

Složení: Hydrolyzovaný bovinní Kolagen, Glukosamin sulfát, MSM (metylsulfonylmetan), Vitamin C (kyselina L-askorbová), Chondroitin sulfát, Hořčík (Aquamin Mg), Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný), Zinek (citrát zinečnatý), Kyselina pantotenová (pantotenát vápenatý), Vitamin B2 (riboflavin), Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti: kyselina citronová, přírodní jablečné aroma, sladidlo: sukralóza, barvivo: světlice barvířská, spirulina.

Návod k použití: 1 plnou odměrku (12 g) rozpusťte v cca 2 dl vody a dobře zamíchejte. Po rozpuštění nápoj vypijte. Užívání se doporučuje po dobu minimálně 2 měsíců. Odměrka je součástí balení. Balení obsahuje 20 denních dávek. 1 dávka = 12 g.

Prášek pro přípravu nápoje | 240 g

PRÉMIOVÝ KOLAGÉN PRO KOMFORT V POHYBU

Klouby | Chrupavky | Kosti

8000 mg prémiového německého kolagenu v denní dávce spolu s dalšími 10 účinnými složkami ve formě chutného nápoje s příchutí zeleného jablka.

Je vyráběn jedinečnou šetrnou technologií – enzymatickou hydrolýzou, díky které je pro tělo přirozený, lehce vstřebatelný a dobře využitelný.

Dostupnost: Skladem
SKU
COL2
 
 • Německý prémiový kolagen (bovinný)
 • 8000 mg kolagenu v jedné dávce
 • Třísložkový kolagen typu I, II, III
 • Klinicky testované účinky
 • Skutečně nejlepší poměr kvality a ceny

Komplex až 11 účinných složek

 • Vitamin C podporuje vstřebávání kolagenu
 • Chondroitin sulfát
 • Glukosamin sulfát
 • MSM (přírodní síra)
 • Kyselina hyaluronová
 • Vitamíny B2, B5, B6
 • Minerály Zinek a Hořčík

Mohlo by vás zajímat

 1. LA FEMME beauty COLLAGEN malina LA FEMME beauty COLLAGEN malina
  LA FEMME beauty COLLAGEN malina
  999,00 Kč
 2. DELTA DIRECT Melatonin pomeranč DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  Regular Price 420,00 Kč Special Price 390,00 Kč

Proč KING LION Collagen?


Komplex 11 účinných složek v KING LION kolagenu není náhodný. Každá jedna složka v něm obsažená je v optimální dávce a plní svoji funkci ve prospěch pohybového aparátu. 11 účinných složek ve vzájemné synergii tvoří jediný kolagen na trhu s tak silným složením. Pokud byste si jednotlivé složky kupovali samostatně, museli byste sáhnout velmi hluboko do kapsy.

KING LION Collagen obsahuje prémiový, klinicky testovaný německý kolagen ve formě bioaktivních kolagenových peptidů v množství až 160 000 mg v jednom balení. Je vyráběn jedinečnou šetrnou technologií – enzymatickou hydrolýzou, díky které nabývá stejnou strukturu jako kolagen v lidském těle (trojitá spirála). Díky této bioaktivní formě je KING LION Collagen pro tělo přirozený, lehce vstřebatelný a dobře využitelný.

Garantujeme, že KING LION Collagen je sestaven výlučně z kvalitních, certifikovaných složek, což se vztahuje také na pomocné látky jako například aroma a barviva, která jsou přírodního původu. Zelená barva nápoje je díky rostlinám světlice barvířskáa spirulina. Použité sladidlo sukralóza je vhodné i pro diabetiky, vzhledem k nízkému glykemickému indexu.

Chondroitin sulfát

Se nachází ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavek a ve pojivových tkáních. Má schopnost zadržovat vodu a živiny v chrupavce a umožňuje jiným molekulám pohybovat se chrupavkou. Ovlivňuje činnost cév v krevních kapilárách v blízkosti kloubních struktur.

Glukosamin sulfát

Je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek. S přibývajícím věkem dochází k výraznému poklesu tvorby vlastního glukosaminu v lidském těle, a proto je vhodné jej doplňovat. Má přírodní protizánětlivé vlastnosti a účinky proti stárnutí. Může zvýšit hustotu chrupavky a tekutiny obklopující klouby.

MSM

MSM (Metylsufonylmetan) je organická sloučenina síry, která se v organismu dobře vstřebává do všech tkání. Zmírňuje záněty a redukuje bolest.

Kyselina hyaluronová

Se nachází ve všech kostních a chrupavčitých strukturách v těle, ve šlachách a vazivech a je hlavní složkou tzn. synoviální tekutiny nacházející se v kloubním pouzdře. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné tkáně, stmeluje vrstvy pojivové tkáně, vyživuje a hydratuje kolagen.

Vitamin C

Přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí, chrupavek, pokožky a zubů. Zároveň přispívá k udržení správného fungování imunitního systému během intenzivní tělesné námahy a po ní a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamíny B2, B5, B6

Přispívají ke snížení vyčerpání a únavy a také ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie. Vitamin B6 přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Minerály Zinek, Hořčík

Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Zinek a Hořčík přispívají k udržení zdravých kostí. Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů a ke snížení vyčerpání a únavy.

Dlouhodobý účinek

Komfort v pohybe


Užívání kolagenu není jednorázová záležitost. Doplňování kolagenu vyžaduje dlouhodobost a pravidelnost. Buďte trpěliví a neprovádějte uzávěry dříve než po 2 měsících užívání.

Váš pohybový aparát se vám odvděčí perfektní funkčností, minimalizací zranění a bolesti. KING LION Kolagen je skutečně dobrá volba pro aktivní lidi a sportovce.

Dlouhodobý účinek a komfort v pohybu

Klouby | Chrupavky | Kosti

Bolestivý pohyb


Bolestivost kloubů je často způsobena zánětem. KING LION kolagen obsahuje látky s výrazným protizánětlivým účinkem, čímž se redukuje bolestivost.

 • Chondroitin sulfát,
 • Glukosamin sulfát,
 • MSM.

Běžné kolageny tyto látky neobsahují, musíte si je dokupovat samostatně.

Klouby | Chrupavky | Kosti
Následující produkty by vás mohli zajímat!