Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-9%

PERNATON® Gel na klouby chladivý 125 ml

Regular Price 390,00 Kč Special Price 355,00 Kč

Pro masáž kloubů. Obsahuje čistý výtažek ze slávky zelenoústé s glykosaminoglykany (GAG) vysoké kvality – přirozeně se vyskytujícími glukosaminy. Směs je určena k podpoře masáže kloubů. Okamžitě po použití nastává chladivý účinek. Gel má příjemnou vůni, není mazlavý a vstřebává se okamžitě.

Použití
Pro masáž kloubů. Vmasírujte až do vstřebání několikrát denně nebo podle potřeby do vhodných oblastí, například do oblasti krku, ramen, zad, loktů, paží, kolen, nohou a chodidel.

Chladivý efekt

PERNATON® Gel pro unikátní chladivý COOL efekt, poskytuje nejen úlevu od bolesti, ale také příjemný pocit relaxace po sportu, nebo běžném zatížení.

 • Pomáhá udržovat pohyblivost kloubů v pokročilém věku a při sportování
 • Vhodný při vystavení silnému mechanickému namáhání v důsledku nadváhy nebo těžké práce
 • Při podráždění a bolesti kloubů a šlach
Dostupnost: Skladem
SKU
PR1
 

Popis produktu

Obsahuje přírodní Perna extrakt z novozélandskej mušle Slávka zelenoústá (Perna canaliculus). Je základem řady produktů PERNATON® pro podporu funkčnosti kloubů, vazů a šlach.

Díky vysokému obsahu glykosaminoglykanů (GAG) důležitých pro chrupavku, dodává tělu základní živiny, které zásadně podporují činnost kloubů. Dále obsahuje funkční glykogenový komplex, omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, 11 různých minerálů a 18 životně důležitých aminokyselin. Přidaný mentol navodí příjemný chladivý pocit a působí proti bolesti. Éterické oleje stimulují krevní oběh.

 • Vstřebává se okamžitě
 • Má příjemnou vůni
 • Chladivý efekt

Nejlepších výsledků se dosáhne kombinací užívání kapslí PERNATON® Classic s Vitamínem C 90 ks a vnější aplikace gelu

Nejlepších výsledků se dosáhne kombinací užívání kapslí PERNATON® a vnější aplikací gelu

 1. PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml
  PERNATON® Gel FORTE na klouby hřejivý 125 ml
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 355,00 Kč
 2. PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C
  PERNATON® Classic na klouby s Vitamínem C
  690,00 Kč

Co je Perna canaliculus?


Mušle Slávka zelenoústá (Perna canaliculus) se pěstuje na izolovaném poloostrově Nového Zélandu na tvz. "farmách s otevřenou oceánskou vodou". Výtažek se získává speciálním výrobním postupem a následně se suší mrazem, čímž se zaručí jeho nejvyšší možná kvalita.

Mušle se sklízejí v období nejvyšší biologické aktivity.

 • Výtažek se získává speciálním výrobním postupem bez použití rozpouštědel a aditiv dvěma extrakčními fázemi pro separaci aktivních složek
 • Následně se suší mrazem – lyofilizace, tím se zachovává původní biologická aktivita a tím i původní terapeutické vlastnosti mušlí
 • Jsou geneticky testovány, proto se do perna extraktu dostanou jen nejvýkonnější mušle Slávky zelenoústé

Co je Perna extrakt (GLME)?


Vědecky a klinicky zkoumaná látka – vysoce kvalitními dvojitě zaslepenými, placebem kontrolovanými, randomizovanými studiemi publikovanými v kvalitních, renomovaných časopisech.

Díky Perna extraktu pomáhá PERNATON® již 20 let podporovat mobilitu kloubů, vazů a šlach. Tato přirozeně se vyskytující látka, je bohatá na základní živiny a obsahuje životně důležité stavební složky pro chrupavku a kloubní tkáň. Zdravé chrupavky jsou klíčem k udržení pohyblivosti kloubů.

Pôsobenie / ÚčinokGLMENSAIDGlukozamín
Protizápalový
Analgetický
Zlepšenie synoviálnej tekutiny
Predchádzanie opotrebovania chrupavky
Podpora obnovy poškodenej chrupavky
Šetrný pre gastrointestinálny trakt

PERNATON® Gel s chladivým efektem se doporučuje při vážnějších problémech kombinovat s PERNATON® kapslemi.

PERNATON® Gel pro masáž kloubů/ chladivý efekt
Obsahuje čistý výtažek ze slávky zelenoústé s glykosaminoglykany (GAG) vysoké kvality – přirozeně se vyskytujícími glukosaminy. Směs je určena k podpoře masáže kloubů. Okamžitě po použití nastává chladivý účinek. Gel má příjemnou vůni, není mazlavý a vstřebává se okamžitě.

Použití: K masáži kloubů. Vmasírujte až do vstřebání několikrát denně nebo podle potřeby do vhodných oblastí, například do oblasti krku, ramen, zad, loktů, paží, kolen, nohou a chodidel. Jen k zevnímu použití.

Následující produkty by vás mohli zajímat!