Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.

Salute® citronová soda bikarbona

99,00 Kč

Instantní jedlá soda bikarbonu pro přípravu šumivého nápoje s citrónovou příchutí.

Návod k použití: do vodou naplněné sklenice (1-2 dL) nasypte dvě čajové lžičky granulátu a vypijte během šumění.

Šumivé granule | 250 g

Salute® jsou lehce rozpustné granule se sodou bikarbonou pro přípravu lahodného šumivého nápoje. Salute® vás zbaví tíhy po vydatném jídle, podpoří trávení, pomáhá při pálení žáhy a při stavech po nadměrné konzumaci alkoholu. Zároveň uhasí žízeň, osvěží a má vynikající citrónovou chuť.

Používá se pro rychlou neutralizaci kyselin v žaludku. Když se obsah žaludku a žaludeční kyselina pohybují nesprávným směrem, dochází k tvz. regurgitaci. Salute® zmírňuje příčiny refluxu, jako je pálení žáhy a regurgitace.

Dostupnost: Skladem
SKU
SA1
 

Výhody Salute

 • Zlepšuje trávení
 • Zmírňuje pálení žáhy
 • Účinně pomáhá při "kocovině“
 • Alkalizuje organismus

Soda bikarbona se již od nepaměti používá při různých problémech s trávením, překyselením, pálením žáhy. Tato tradice přetrvává dodnes. Salute® přináší sodu bikarbonu ve vylepšené formě osvěžujícího nápoje.

Mohlo by vás zajímat

 1. DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň
  DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň
  690,00 Kč
 2. Ostropestřecová bylinná pasta® Ostropestřecová bylinná pasta®
  Ostropestřecová bylinná pasta®
  Regular Price 1 190,00 Kč Special Price 990,00 Kč

Pálení žáhy

je dráždivý pocit vycházející od žaludku směrem nahoru do hrdla. Vzniká důsledkem dráždění sliznice jícnu kyselými žaludečními šťávami. Dostavuje se zejména po těžkém jídle. Salute® díky obsažené sodě bikarbonu účinně pomáhá zmírňovat příznaky pálení žáhy a váš žaludek bude opět v rovnováze.

Zatížený žaludek po vydatném jídle

Salute® ocení všichni, kdo si rádi z chuti a dobře zajedí a někdy to přeženou. Po najedení přichází pocit tíhy, nafouknutého břicha, až bolesti, malátnosti a únavy. Tyto potíže vám pomůže v několika okamžicích zdolat Salute®, šumivý nápoj, který osvěží a uhasí žízeň.

Nepříjemné stavy po konzumaci alkoholu

Nevolnost, bolest hlavy, neschopnost koncentrace, zvracení a další problémy znají mnozí. Po nadměrném užití alkoholu se tento odbourává v játrech a vzniká acetaldehyd, který má 30krát více destruktivní účinky než alkohol samotný. Dochází k silnému překyselení organismu. Od dávna je o sodovce bikarbonu známo, že pomáhá právě při takových stavech. Proto je Salute® vhodným a chutným řešením.

Acidobazická rovnováha

Salute®


Moderní stravovací návyky, přejídání, stres a fyzická zátěž mohou ovlivňovat acidobazickou rovnováhu. Aktivní složka hydrogenuhličitan sodný obsažený v originálním produktu Salute® napomáhá k acidobazické rovnováze. Skvělá citrónová chuť dodává nápoji na atraktivitě.

Moderné stravovacie návyky

Alkohol

Po nadměrné konzumaci


Stavu po nadměrné konzumaci alkoholu se nezbavíte jen tak. Tělo je dehydratováno, bolí hlava a svaly a trávení je zpomaleno. Žaludek je překyselený, pálí vás žáha, ale řešení je vždy po ruce. Salute® nejen tlumí zažívací potíže, ale také alkalizuje organismus. Důsledkem podpory trávení dochází k rychlejšímu třepení acetaldehydu, čímž se časové rozpětí odbourání alkoholu snižuje a tím se také zmírňují nepříjemné stavy při zvýšené konzumaci alkoholu.

Po nadmernej konzumácii
Následující produkty by vás mohli zajímat!