Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
Kolagény

Kolageny


Komplex až 12 účinných složek.

DELTA kolageny pocházejí výlučně z Německa a Francie, jsou certifikovány a vyráběny jedinečnou šetrnou technologií – enzymatickou hydrolýzou, díky které kolagen nabývá stejnou strukturu jako kolagen v lidském těle (trojitá spirála) a proto je lépe využitelný. Kolagen je základem všech pojivových a podpůrných tkání, pokožky a věkem postupně v těle ubývá. Doplňování kolagenu je po 35 letech života velmi vhodné pro prodloužení funkčnosti kloubního aparátu, ale i udržení kvality a pružnosti pokožky.

Zobrazit více

Každý DELTA kolagen obsahuje kromě vysoce kvalitních certifikovaných kolagenů řadu dalších složek, které jsou zaměřeny na krásu, ale také na komfort v pohybu.

Náš typ je, střídat během roku všechny DELTA kolageny bez rozdílu pohlaví, jelikož Kolagen typu I tvoří až 90% kolagenu v těle a je ve všech kolagenech nejvíce zastoupen.

Základní použití pro:

POKOŽKA | VLASY | NEHTY

Zde doporučujeme pro obě pohlaví LA FEMME kolagen. Základem je hydrolyzovaný kolagen z mořských ryb 5500 mg v 1 dávce obsahuje také další složky, které příznivě působí na pokožku, vlasy a nehty. Konkrétně: Kyselina hyaluronovou, Vitamin C, B2, B3, B7, Minerály Zinek a Selen.

KLOUBY | KOSTI | ŠLECHY | CHRUPAVKY

KING LION kolagen a MAN power kolagen je vhodný bez rozdílu pohlaví pro aktivní lidi, lidi s problémy pohybového aparátu ale i pro vysoce výkonnostní sportovce. Základem je hydrolyzovaný bovinní /hovězí/ kolagen 8000 mg v 1 dávce, který obsahuje mnoho dalších složek ve významném objemu pro tělo. Konkrétně: Vitamin C, MSM, Glukosamin, Chondroitin sulfát a Kyselinu hyaluronovou.

MAN power kolagen navíc obsahuje vaječný kolagen, kolagen typu V a X, Vitamin E, D3 a Minerál Zinek.

Existuje 28 typů kolagenů, přičemž kolagen typu I tvoří až 90% kolagenu v těle člověka. MAN power kolagen obsahuje až 5 typů kolagenu: I, II, II, V, X.

Ztráta kolagenu v těle je věkem nezbytná, přispívají k ní i faktory jako kouření, nadměrný příjem alkoholu, nesprávné stravování nebo nadměrné slunění.

Důležitý pro zapracování kolagenu je také vitamín C, proto jeho nedostatek působí na stav kolagenu v těle nepříznivě.

Ztrátě kolagenu v těle nelze zabránit, ale používáním správných doplňků můžeme tento proces zpomalit.

Kolagen se nachází v kůži, šlachách, pojivové tkáni, kostech a chrupavkách. Poskytuje strukturální podporu tkáním a hraje důležitou roli v buněčných procesech, včetně opravy tkáně, komunikace mezi buňkami, nebo imunitní odpovědi.

Filter
Nastavit sestupně

4 položek

na stránce
 1. KING LION flex COLLAGEN zelené jablko

  850,00 Kč
 2. LA FEMME beauty COLLAGEN malina

  999,00 Kč
 3. MAN power COLLAGEN jahoda | citron

  999,00 Kč
 4. Top

  MAN & LA FEMME COLLAGEN DUO PACK

  1 800,00 Kč
  Není skladem
Filter
Nastavit sestupně

4 položek

na stránce