Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
Pokožka

Pokožka


Starostlivost na prvním místě

DELTA KOLAGENY pocházejí výlučně z Německa a Francie, jsou certifikovány a vyráběny jedinečnou šetrnou technologií – enzymatickou hydrolýzou, díky které jsou pro tělo přirozené, snadno vstřebatelné a dobře využitelné.

Zobrazit více

Kyselina hyaluronová spolu s kolagenem tvoří základní stavební prvky kůže. Kolagen zpevňuje pleť a kyselina hyaluronová vyživuje a hydratuje kolagen. Kromě toho obsahují DELTA KOLAGENY mnoho dalších složek, což z nich činí skutečné unikáty.

Kolagen je základem všech pojivových a podpůrných tkání, pokožky a věkem postupně v těle ubývá. Doplňování kolagenu je po 35 letech života velmi vhodné pro prodloužení funkčnosti kloubního aparátu, ale i udržení kvality a pružnosti pokožky.

O pokožku by se měly starat nejen ženy, ale i muži, i když muži nestárnou, ale dozrávají :) DELTA KOLAGENY jsou vhodné pro obě pohlaví a doporučujeme je střídat. Základ DELTA KOLAGENŮ je certifikovaný rybí nebo bovinný (hovězí) kolagen. Každý z nich

 • podporuje a obnovuje elasticitu pokožky
 • redukuje tvorbu vrásek a celulitidy
 • zmírňuje projevy stárnutí
 • příznivě ovlivňuje problémy s akné
 • podporuje správnou funkci kloubů
 • zvyšuje pružnost svalů, šlach, chrupavek a kostí

Komplex dalších účinných složek v kolagenech je zaměřen buď na pohybový aparát nebo na pokožku, vlasy a nehty. I proto je vhodné je střídat. Různé příchutě v DELTA KOLAGENÁCH dělají kolageny atraktivními a svou oblíbenou chuť si tak najde každý. Všechny příchutě a zbarvení nápojů zajišťují složky, které jsou 100% přírodní!

Filter
Nastavit sestupně

4 položek

na stránce
 1. MANUKAgel na drobné popáleniny a rány

  560,00 Kč
 2. MANUKAderm na problémy s pokožkou

  609,00 Kč
 3. LA FEMME beauty COLLAGEN malina

  999,00 Kč
 4. NEO-BALLISTOL®

  220,00 Kč
Filter
Nastavit sestupně

4 položek

na stránce