Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.

MANUKAgel na drobné popáleniny a rány

560,00 Kč

Složení: 70% Manuka Honey, (Hlavní složka), Vyčistěná voda, Polyakrylamid, C13-14 Isopara n, Laureth-7, Propylénglykol, Diazolidinylmocovina, Metylparabén a Propylparabén.

Kontraindikace: Nevhodné pro lidi se známou citlivostí na med.

Gel | 25 g

Gel s obsahem Manuka Medu medicínské kvality s účinnou látkou (Methylglyoxal) MGO 560+ (70% hmotnosti) pro antibakteriální krytí pro péči o rány a hojení. Je vhodný na chronické rány, tržné rány a popáleniny, na Otitis externa, popáleniny 1. a 2. stupně, opařeniny, odřeniny, proleženiny, kožní a chirurgické rány, arteriální abscesy, povrchové a akutní vředy.

Hlavní účinná látka Methylglyoxal - v hodnotě MGO 560+ výrazně urychluje hojení, bez potřeby kortikosteroidů, antibiotik a jiných léků na recept..
Vysokou účinnost produktů MANUKAMED® potvrzují mnohé mezinárodní klinické studie. Manuka gel má medovou konzistenci a je lepivý.

Dostupnost: Skladem
SKU
MM0060C
 

Možnosti použití

 • tržné rány a chronické rány
 • na opařeniny a malé popáleniny
 • kožní a chirurgické rány
 • arteriální abscesy, povrchové a akutní vředy
 • abscesy, fisury (trhliny konečníku)
 • dekubity
 • psoriáza, ekzémy
 • Otitis externa

Mohlo by vás zaujímať

 1. MANUKAhd Lite 10x12,5 MANUKAhd Lite 10x12,5
  MANUKAhd Lite 10x12,5
  4 490,00 Kč
 2. DELTA DIRECT Vitamín C + Zn DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  DELTA DIRECT Vitamín C + Zn
  Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč

Světový lídr


Manuka Med je nejvíce prozkoumaným medem na světě. Získává se ze stromu Leptospermum Scoparium pěstovaným na Novém Zélandu.
Produkty značky MANUKAMED® jsou na světovém trhu jediné přírodní medové produkty pro ošetření ran s patentovanými antibakteriálními vlastnostmi a antimikrobiální aktivitou, které přinášejí předvídatelné a konzistentní klinické výsledky.
Produkty MANUKAMED® účinně pokrývají všechna stadia hojení ran, až po nejtěžší vysoce secernující nebo infikované rány a poskytují komplexní management hojení ran, od gelů až po patentované vysoce absorpční nebo vysokoimpregnační krytí ve formě obkladů a obvazů.
DELTA MEDICAL je výhradní distributor produktů společnosti MANUKAMED® Nový Zéland, světového lídra ve vědeckém vývoji efektivních řešení péče o rány založených na hodnotě, které řeší nejsložitější výzvy v této oblasti v kterékoli fázi procesu klinické léčby.

Proč produkty MANUKAMED®?


Produkty značky MANUKAMED® jsou známé vysokou účinností na těžce se hojící rány a pomáhají při hojení ran a popálenin, jsou prospěšné proti infekcím, léčí psoriázu, ekzémy, dekubity, bércové vředy a jiné kožní problémy.
Hlavní účinná látka (Methylglyoxal) MGO 560+ s antibakteriálními a antivirálními vlastnostmi výrazně urýchluje hojení rány.
Při výrobě se používá jedinečný proces zpracování, který zajišťuje, že produkty jsou ve vysoké medicínské kvalitě, dále jsou monitorovány, testovány a sterilizovány. Nektar je získáván z vlastních 100% monokulturních sadů, chráněných a kontrolovaných během celého roku.
Novozélandská společnost MANUKAMED® testuje každou dávku medu, abychom se ujistili, že vám poskytujeme med s nejvyšší účinností medicínské kvality na světě a používá přísný patentovaný proces kontroly kvality QBT (testování bioaktivní kvality).
MANUKAMED® jako jediný světový výrobce medicínských produktů obsahujících Manuka med garantuje stejný obsah Methylglyoxalu v každé šarži. MGO 560+ = UHF 15+

MANUKAgel®

Kde běžná léčba nestačí


  Pokud klasická medicína nepomohla, zkuste MANUKAgel. Kromě vysokého obsahu MGO obsahuje také aminokyseliny, vitamíny B, železo, draslík, vápník a zinek. Jedná se o léčivý antibakteriální a antivirální med. Manuka v maorštině znamená „cítím se skvěle“.

ManukaGel - Kde běžná léčba nestačí

MANUKAMED®

Produkty nejvyšší kvality


 • Jsou bezpečné a nákladově efektivní
 • Urychlují hojení ran a popálenin
 • Působí antibakteriálně a protizánětlivě
 • Usnadňují autolýzu
 • Podporují granulaci a epitelizaci
 • Snižují zápach v ráně
ManukaGel - Produkty nejvyšší kvality
Následující produkty by vás mohli zajímat!