Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-8%

DELTA DIRECT Vitamín C + Zn

Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč

Složení: Voda, Vitamin C (kyselina L-askorbová, 200 mg/ml), koloidní Zinek Zn (oxid zinečnatý, 0,2 mg/ml)

Doporučená denní dávka: Děti od 3 let 1 až 2 stříknutí denně. Dospělí 3x denně 2 stříknutí.

Návod k použití: Aplikujte na pulsní místo - zápěstí nebo předloktí. Před použitím dózu jemně protřepejte. Balení obsahuje minimálně 800 stříknutí a 130 denních dávek.

100 ml sprej na pokožku

REVOLUČNÍ FORMA UŽÍVÁNÍ VITAMINŮ A MINERÁLŮ

UŽ ŽÁDNÉ TABLETY A KAPSULY!

Tekutá forma ve spreji. Inovativní NANO technologie umožňuje podávání Vitamínu C a Zinku přes pokožku jen pouhým nasprejováním například na pokožku předloktí, zápěstí nebo na kterékoli místo na nohou. Obchází se tím gastrointestinální trakt, čímž se dosahuje vyšší vstřebatelnosti aplikovaných látek do organismu a tím i jejich vysoké účinnosti.

Dostupnost: Skladem
SKU
NA2
 

Popis produktu


Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému, ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí, chrupavek, zubů a pokožky, ke snížení vyčerpání a únavy, ke správné funkci psychiky.

Koloidní Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému, k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů, pokožky a udržení dobrého zraku. Přispívá k plodnosti a správné reprodukční funkci. Chrání buňky před účinkem oxidačního stresu.

 • Jednoduchá aplikace
 • Inovativní koncept dodávání vitamínů a minerálů do organismu
 • Téměř 100% vstřebatelnost
 • Až 130 denních dávek

Mohlo by vás zajímat

 1. DELTA DIRECT Melatonin pomeranč DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  DELTA DIRECT Melatonin pomeranč
  Regular Price 420,00 Kč Special Price 390,00 Kč
 2. Ostropestřecová bylinná pasta® Ostropestřecová bylinná pasta®
  Ostropestřecová bylinná pasta®
  Regular Price 1 190,00 Kč Special Price 990,00 Kč

Proč zvolit DELTA DIRECT Vitamín C + Zn v spreji?

Při užívání vitamínů a minerálů ve formě tablet, šumivých tablet a kapslí je vstřebatelnost přípravků velmi nízká a je závislá na stavu tenkého střeva. DELTA DIRECT Vitamin C+Zn sprej dodává do těla účinné látky prostřednictvím NANO technologie. Sprej se aplikuje stříknutím na pokožku, čímž se Hořčík a Vitamin B6 dostávají do těla téměř okamžitě. Tím se obchází gastrointestinální trakt. Účinné látky se vzhledem k nízké molekulové hmotnosti dostávají snadno po aplikování na pokožku do prostorů mezi buňkami a pronikají do krevního oběhu a celého organismu. Vstřebatelnost vitamínů a minerálů při NANO technologii se blíží až ke 100%.

Co je Nanotechnologie?

V DELTA DIRECT NANO sprejích je tento typ nejmodernější technologie využit pro lepší dodání látek do organismu a to přes pokožku, čímž dosahujeme nesrovnatelně vyšší vstřebatelnosti oproti běžným perorálním formám, jako jsou tablety, tobolky, sirupy a jiné. NANO technologie je moderní způsob zpracování surovin a účinných látek, založený na speciálním procesu filtrace, kterým se vyselektují částice ve velikosti nanometrů. Jejich výhodou je, že velmi dobře pronikají do určených struktur a tkání.

Následující produkty by vás mohli zajímat!