Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-7%

DELTA DIRECT Melatonin pomeranč

Regular Price 420,00 Kč Special Price 390,00 Kč

Popis: Doplněk stravy v tekuté formě s dávkovačem. Účinná látka Melatonin se do těla dostává přímo přes žilní systém sublingvální aplikací (pod jazyk), čímž se obchází gastrointestinální trakt. Tím se dosahuje lepší vstřebatelnosti aplikovaných látek do organismu a také jejich vyšší účinnost.

Návod k použití: těsně před spaním aplikujte pod jazyk 2 stříknutí a 30 vteřin dýchejte nosem pro lepší vstřebání přípravku. Následně spolkněte. Není třeba zapíjet vodou. V případě probuzení lze aplikovat další dvě stříknutí.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce: 1 mg melatoninu (2 stříknutí). Balení obsahuje 200 stříknutí a 100 denních dávek.

30 ml s dávkovačem

Nejúčinnější forma podání melatoninu

Aplikace pod jazyk s okamžitým vstřebáním

Melatonin v tekuté formě v praktickém balení s dávkovačem. Přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí. Inovativní NANO technologie umožňuje podávání melatoninu pod jazyk (sublingválně), kde se nachází silná změť drobných žil. Obchází se tím gastrointestinální trakt, čímž se dosahuje vyšší vstřebatelnosti melatoninu do organismu a tím i jeho vysoká účinnost. Aplikace pod jazyk je jedna z nejspolehlivějších a nejjednodušších forem podávání melatoninu.

Dostupnost: Skladem
SKU
NA5
 

Benefity

 • Jednoduchá aplikace pod jazyk
 • Inovativní koncept dodání melatoninu do organismu
 • Vysoká vstřebatelnost a účinnost
 • Až 100 denních dávek
 • Příjemná chuť pomeranče

Mohlo by vás zajímat

 1. DELTA DIRECT Melatonin skořice DELTA DIRECT Melatonin skořice
  DELTA DIRECT Melatonin skořice
  Regular Price 420,00 Kč Special Price 390,00 Kč
 2. DELTA DIRECT Mg + B6 DELTA DIRECT Mg + B6
  DELTA DIRECT Mg + B6
  Regular Price 290,00 Kč Special Price 240,00 Kč

Proč DELTA DIRECT Good Night v sublingvální formě?

je to nejmodernější a vysoce účinná forma preparátu na spaní. Jednoduchá a praktická aplikace melatoninu kdykoli jej potřebujete pro lepší a kvalitnější spánek. I během noci ho můžete mít po ruce a jednoduše si aplikovat potřebnou dávku pod jazyk tehdy, když se probudíte, přičemž nepotřebujete hledat sklenici vody na zapití, čí zažínat světlo. U běžných preparátů ve formě tablet nebo kapslí musíte počítat se správným načasováním. DELTA DIRECT Good night se aplikuje těsně před spaním, díky NANO technologii se vstřebává téměř okamžitě a jeho účinek je velmi rychlý. Tím, že sublingvální aplikace (pod jazyk) obchází gastrointestinální trakt je vstřebatelnost melatoninu mnohem vyšší než u běžných preparátů.

Dopřejte si kvalitní spánek

Aplikace pod jazyk je jedna z nejspolehlivějších a nejjednodušších forem podávání melatoninu. Technologie DELTA DIRECT využívá mikro částice pro lepší dodání látek do organismu a to sublingvální (pod jazyk), kde se nachází silná změť drobných žil, do kterých melatonin přechází. Tím dosahuje nesrovnatelně vyšší vstřebatelnostoproti běžným perorálním formám, jako jsou tablety, tobolky a jiné.

Užíváním melatoninu dochází ke zlepšení rozladěného cirkadiánního rytmu. Cyklus spánku a bdění je jedním z nejdůležitějších a nejznámějších cirkadiánních rytmů. Když je cirkadiánní rytmus narušen, může způsobovat až nespavost. Pokud je vyrovnaný, může způsobovat pravidelný a hluboký – regenerující spánek.

Co je Melatonin?

Melatonin je „hormon spánku“, který je za normálních okolností produkován v noci, hlavně během spánku a řídí spánkové rytmy člověka. Hlavním regulátorem jeho tvorby je střídání světla a tmy. Během dne dochází k utlumení jeho hladiny v těle. Večer je vzestup hladiny melatoninu spojen s nutkáním ke spánku. Melatonin přispívá ke zkrácení času potřebného na usnutí, zmírňuje subjektivní pocity únavy po dlouhé cestě letadlem do jiného časového pásma (jet lag). Jeho vhodná hladina přispívá i k tomu, že spánek je kvalitní a nepřerušovaný.

100% přírodní pomeranč!

Vynikající pomerančová příchuť je dosažena použitím čistého 100% hydrolátu, bez použití umělých příchutí. Hydrolát se získává parní destilací slupky plodu pomeranče a následným zkapalněním. Hydroláty se v poslední době stávají populárním trendem při aromatizaci a ochucení doplňků stravy a kosmetiky.

BEZ POTŘEBY ZAPÍJENÍ

Pohodlná aplikace


Melatonin aplikací pod jazyk obchází trávicí trakt, rychle se vstřebává a účinkuje téměř okamžitě. Jde to i bez použití tablet a kapslí. Balení až na 3 měsíce.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce: 1 mg melatoninu (2 stříknutí). Balení obsahuje 200 stříknutí a 100 denních dávek.

Pohodlná aplikace

Dopřejte si kvalitní spánek


 • Jednoduchá aplikace pod jazyk
 • Plný účinek již při 1. dávce
 • Vysoká vstřebatelnost a účinnost
 • Až 100 denních dávek
 • Příchuť pomeranč nebo skořice
Dopřejte si kvalitní spánek
Následující produkty by vás mohli zajímat!