Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-21%
Nahoru

DELTA BETAGLUKAN KIDS forte

Regular Price 390,00 Kč Special Price 310,00 Kč

Složení: Betaglukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), Kravské organické kolostrum lyofilizované, Vitamin C (kyselina L-askorbová), Zinek (Citrát zinečnatý), protihrudkovací látky: mikrokrystalická celulóza a Stearan hořečnatý (růst (cholekalciferol). Obsahuje laktózu.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce (1 kapsle): Betaglukan 200 mg, Kravské kolostrum 50 mg, Vitamin C 30 mg (43% RHP*), Zinek 5 mg (100% RHP*), Selen 25 µg (100% RHP*) ), Vitamin D3 12,5 µg/500 IU (104% RHP*). * RHP-Referenční hodnota příjmu.

Dávkování: 1 kapsle 1x denně. Užívejte před jídlem, zapijte studeným nebo vlažným nápojem. Nezapíjejte horkými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 40 denních dávek. Vhodné od věku 3 let.

Kapsle 40 ks

Komplex až 6 účinných složek pro podporu imunity pro děti. Betaglukan s přidaným BiO Kolostrem, Vitamínem C, D3, Zinkem a Selenem, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému dětí.

Hlavní složkou je prémiový GOLDCELL® BETAGLUKAN s vysokou koncentrací (min. 80%) beta-1,3-1,6-glukanu. Získává se z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae). Druhá nejdůležitější složka DELTA BETAGLUKAN KIDS forte je německé lyofilizované kravské DELTA COLOSTRUM s BiO certifikátem DE-ÖKO-006 zpracované šetrnou technologií pro zachování bioaktivity a maximální účinnosti. Dalšími složkami jsou vitamíny C, D3 a minerály Zinek a Selen v jejich organické formě pro správné fungování imunitního systému.

Dostupnost: Skladem
SKU
C17
 

Popis produktu

 • Kvalitní GOLDCELL® BETAGLUKAN z kvasnic
 • Německé DELTA COLOSTRUM v BiO kvalitě
 • Komplex až 6 látek
 • Pouze 1 kapsle denně!
 • 10 kapslí v balení ZDARMA!
 • Až 40 dávek

Mohlo by vás zaujímať

 1. DELTA COLOSTRUM® Kozí DELTA COLOSTRUM® Kozí
  DELTA COLOSTRUM® Kozí
  Regular Price 490,00 Kč Special Price 460,00 Kč
 2. DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň
  DELTA COLOSTRUM® KIDS Třešeň
  690,00 Kč

Čo je GOLDCELL® Betaglukan?


Značkový GOLDCELL® Betaglukan se získává z kvasinek Saccharomyces cerevisiae, které se běžně používají v potravinářství. Jedná se o vysoce čistý betaglukan (čistota až 80%). Obecně platí, že čím je vyšší čistota, tím je betaglukan účinnější. Je to látka, která se v tenkém střevě naváže na imunitní buňky. Obsahuje komplex biologicky aktivních polysacharidů. Je 100% přírodní a bez GMO.

Co je kolostrum?


Kolostrum (mlezivo) je první tekutina, která se tvoří v mléčné žláze savců po narození mláďat. Obsahuje všechny důležité látky, které dítě (mládě) potřebuje k přežití v prvních dnech života, k vybudování výkonného imunitního systému. Široké spektrum složek zahrnuje také protilátky IgG, IgA, IgM. Zajišťuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje jej před nemocemi.

Odebírá se výlučně zbytkové kolostrum po napojení mláďat. Pro zachování maximální účinnosti kolostra pro lidi je důležitá šetrná technologie zpracování bez použití vysoké teploty. DELTA COLOSTRUM použité v přípravku DELTA BETAGLUKAN KIDS forte navíc pochází z německých BiO farem.

Vitamin C, D3, Zinek a Selen

Přispívají ke správnému fungování imunitního systému dětí. V přípravku DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte jsou obsaženy v množstvích doporučených Úřadem veřejného zdravotnictví.

Kdy zvolit DELTA BETAGLUKAN KIDS forte?


 • Prevence v období nárůstu virových a bakteriálních onemocnění

 • Jako podpora při dlouhodobých chronických problémech

 • Jako podpora při akutních stavech

 • Vhodné pro dlouhodobé užívání

Plus+ přidané benefity


DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte má až 6 účinných složek: GOLDCELL® BETAGLUKAN a certifikováno DELTA COLOSTRUM® v organické kvalitě baleno ve vegánských HPMC kapslích.

Plus další účinné látky, vitamíny C, D3 a minerály Zinek a Selen.

Plus+ pridané benefity

BiO certifikátDE-ÖKO-006

Původ kolostra rozhoduje


DELTA COLOSTRUM® pochází z oblasti střední Evropy (Německo), což je pro nás z hlediska protilátek nejvhodnější.

Navíc splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality s certifikátem DE-ÖKO-006. Je vyrobeno nejmodernější a maximálně šetrnou technologií Lyofilizace bez použití vysoké teploty. DELTA COLOSTRUM® se svou kvalitou a bezpečností řadí k nejvýše hodnoceným v Evropě.

Pôvod kolostra rozhoduje
Následující produkty by vás mohli zajímat!