Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.

Eshop


Imunita

Imunita

Široké portfolio osvědčených produktů pro všechny věkové kategorie. Z množství forem a variant, které tato kategorie nabízí, si vybere každý.

Zobrazit více
Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály

Slyšeli jste už o vitamínech a minerálech, které se podávají přes pokožku? Formy DELTA DIRECT s nejvyšší vstřebatelností.

Zobrazit více
Kolagény

Kolageny

Najdete zde také prémiový MAN power COLLAGEN, který obsahuje komplex až 12 účinných složek, které v běžných kolagenech nenajdete. Objevte také další DELTA kolageny.

Zobrazit více
Pre zdravý pohyb

Pro zdravý pohyb

Je mnoho řešení, ale jen některá skutečně fungují. Preparáty na klouby vám zajistí komfort při běžném pohybu, ale také při náročných sportech, s maximálním nasazením.

Zobrazit více
Gastro

Gastro

DELTA nabízí jak účinná řešení, tak unikátní formu Ostropestřové pasty, která daleko přesahuje jakékoli známé formy. Najdete zde řešení také pro pálení žáhy nebo hemoroidy.

Zobrazit více
Pokožka

Pokožka

Každá žena může být nádherná ve třicítce, okouzlující ve čtyřicítcea NEODOLATELNÁ PO ZBYTEK ŽIVOTA. Efektivně předcházejte stárnutí pokožky.

Zobrazit více
Pre deti

Pro děti

Pro vaše děti máme speciální kategorii, kde jim věnujeme výjimečnou pozornost. Všechny produkty jsou mimořádné ve své bezpečnosti a účinnosti. Najdete zde také chutná kolostra.

Zobrazit více
Dobrý spánok

Dobrý spánek

Melatonin v tekuté formě s aplikací pod jazyk účinkuje téměř okamžitě a oblíbíte si jeho chuť. Příchutě skořice a pomeranč jsou 100% přírodní.

Zobrazit více
Repelenty

Repelenty

Německé repelenty BALLISTOL® neobsahují DEET. Jsou příjemné pro použití na pokožku a obličej i při outdoorových aktivitách. Tělové mléko je vhodné i pro těhotné ženy a děti již od 2 měsíců.

Zobrazit více