Salute® citronová soda bikarbona

99,00 Kč

Instantní jedlá soda bikarbonu pro přípravu šumivého nápoje s citrónovou příchutí.

Návod k použití: do vodou naplněné sklenice (1-2 dL) nasypte dvě čajové lžičky granulátu a vypijte během šumění.

Šumivé granule | 250 g

Salute® jsou lehce rozpustné granule se sodou bikarbonou pro přípravu lahodného šumivého nápoje. Salute® vás zbaví tíhy po vydatném jídle, podpoří trávení, pomáhá při pálení žáhy a při stavech po nadměrné konzumaci alkoholu. Zároveň uhasí žízeň, osvěží a má vynikající citrónovou chuť.

Používá se pro rychlou neutralizaci kyselin v žaludku. Když se obsah žaludku a žaludeční kyselina pohybují nesprávným směrem, dochází k tvz. regurgitaci. Salute® zmírňuje příčiny refluxu, jako je pálení žáhy a regurgitace.

Dostupnost: Skladem
SKU
SA1
 

Výhody Salute

  • Zlepšuje trávení
  • Zmírňuje pálení žáhy
  • Účinně pomáhá při "kocovině“
  • Alkalizuje organismus

Soda bikarbona se již od nepaměti používá při různých problémech s trávením, překyselením, pálením žáhy. Tato tradice přetrvává dodnes. Salute® přináší sodu bikarbonu ve vylepšené formě osvěžujícího nápoje.

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostropestřecová bylinná pasta® Ostropestřecová bylinná pasta®
    Ostropestřecová bylinná pasta®
    990,00 Kč

Pálení žáhy

je dráždivý pocit vycházející od žaludku směrem nahoru do hrdla. Vzniká důsledkem dráždění sliznice jícnu kyselými žaludečními šťávami. Dostavuje se zejména po těžkém jídle. Salute® díky obsažené sodě bikarbonu účinně pomáhá zmírňovat příznaky pálení žáhy a váš žaludek bude opět v rovnováze.

Zatížený žaludek po vydatném jídle

Salute® ocení všichni, kdo si rádi z chuti a dobře zajedí a někdy to přeženou. Po najedení přichází pocit tíhy, nafouknutého břicha, až bolesti, malátnosti a únavy. Tyto potíže vám pomůže v několika okamžicích zdolat Salute®, šumivý nápoj, který osvěží a uhasí žízeň.

Nepříjemné stavy po konzumaci alkoholu

Nevolnost, bolest hlavy, neschopnost koncentrace, zvracení a další problémy znají mnozí. Po nadměrném užití alkoholu se tento odbourává v játrech a vzniká acetaldehyd, který má 30krát více destruktivní účinky než alkohol samotný. Dochází k silnému překyselení organismu. Od dávna je o sodovce bikarbonu známo, že pomáhá právě při takových stavech. Proto je Salute® vhodným a chutným řešením.

Acidobazická rovnováha

Salute®


Moderní stravovací návyky, přejídání, stres a fyzická zátěž mohou ovlivňovat acidobazickou rovnováhu. Aktivní složka hydrogenuhličitan sodný obsažený v originálním produktu Salute® napomáhá k acidobazické rovnováze. Skvělá citrónová chuť dodává nápoji na atraktivitě.

Moderné stravovacie návyky

Alkohol

Po nadměrné konzumaci


Stavu po nadměrné konzumaci alkoholu se nezbavíte jen tak. Tělo je dehydratováno, bolí hlava a svaly a trávení je zpomaleno. Žaludek je překyselený, pálí vás žáha, ale řešení je vždy po ruce. Salute® nejen tlumí zažívací potíže, ale také alkalizuje organismus. Důsledkem podpory trávení dochází k rychlejšímu třepení acetaldehydu, čímž se časové rozpětí odbourání alkoholu snižuje a tím se také zmírňují nepříjemné stavy při zvýšené konzumaci alkoholu.

Po nadmernej konzumácii
Následující produkty by vás mohli zajímat!