Získejte 10% slevu na celý nákup! Vytvořte si účet, následně v registračním emailu obdržíte kupón.
-8%

DELTA DIRECT Vitamín C + Acerola

Regular Price 390,00 Kč Special Price 360,00 Kč

Složení: Voda, Vitamin C (kyselina L-askorbová, 150 mg/ml), Acerola (Malpighia glabra) - 50 mg/ml z extraktu z plodů.

Doporučená denní dávka: Děti od 3 let 2x denně 2 stříknutí (1 střik = 0,125 ml).

Návod k použití: Aplikujte na pulsní místo - zápěstí nebo předloktí. Před použitím dózu jemně protřepejte. Balení obsahuje minimálně 800 stříknutí a 200 denních dávek.

100 ml sprej na pokožku

REVOLUČNÍ FORMA UŽÍVÁNÍ VITAMINŮ A MINERÁLŮ

UŽ ŽÁDNÉ TABLETY A KAPSULY!

Tekutá forma ve spreji. Inovativní NANO technologie umožňuje podávání Vitamínu C a Aceroly přes pokožku jen pouhým nasprejováním například na pokožku předloktí, zápěstí nebo na kterékoli místo na nohou. Obchází se tím gastrointestinální trakt, čímž se dosahuje vyšší vstřebatelnosti aplikovaných látek do organismu a tím i jejich vysoké účinnosti.

Dostupnost: Skladem
SKU
NA3
 

Popis produktu


Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému, ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí, chrupavek, zubů a pokožky, ke snížení vyčerpání a únavy, ke správné funkci psychiky.

Acerola známá jako Barbadoská třešeň, je jeden z nejlepších zdrojů přírodního vitamínu C, jehož je v ní 40x více než v pomerančích.

 • Jednoduchá aplikace
 • Inovativní koncept dodávání vitamínů a minerálů do organismu
 • Téměř 100% vstřebatelnost
 • Až 200 denních dávek

Mohlo by vás zajímat

 1. DELTA DIRECT Mg + B6 DELTA DIRECT Mg + B6
  DELTA DIRECT Mg + B6
  Regular Price 290,00 Kč Special Price 240,00 Kč
 2. DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO
  DELTA COLOSTRUM® KIDS BiO
  Regular Price 450,00 Kč Special Price 380,00 Kč

Proč zvolit DELTA DIRECT Vitamín C + Acerola v spreji?

Při užívání vitamínů a minerálů ve formě tablet, šumivých tablet a kapslí je vstřebatelnost přípravků velmi nízká a je závislá na stavu tenkého střeva. DELTA DIRECT Vitamin C + Acerola sprej dodává do těla účinné látky prostřednictvím NANO technologie. Sprej se aplikuje stříknutím na pokožku, čímž se Hořčík a Vitamin B6 dostávají do těla téměř okamžitě. Tím se obchází gastrointestinální trakt. Účinné látky se vzhledem k nízké molekulové hmotnosti dostávají snadno po aplikování na pokožku do prostorů mezi buňkami a pronikají do krevního oběhu a celého organismu. Vstřebatelnost vitamínů a minerálů při NANO technologii se blíží až ke 100%.

Co je Nanotechnologie?

V DELTA DIRECT NANO sprejích je tento typ nejmodernější technologie využit pro lepší dodání látek do organismu a to přes pokožku, čímž dosahujeme nesrovnatelně vyšší vstřebatelnosti oproti běžným perorálním formám, jako jsou tablety, tobolky, sirupy a jiné. NANO technologie je moderní způsob zpracování surovin a účinných látek, založený na speciálním procesu filtrace, kterým se vyselektují částice ve velikosti nanometrů. Jejich výhodou je, že velmi dobře pronikají do určených struktur a tkání.

Následující produkty by vás mohli zajímat!